• Opis

początkowo sądziłem, że pluszak to ostatni gadżet związany z Teto, którym chciałbym dysponować.
Jednakowoż wobec zbliżających się urodzin Teto i rozczulających filmików okazjonalnych nie było wyjścia!

zamieścił: snajper

data: 2024.03.28 20:54

kategoria: Różne / Gadżety

rozdzielczość: 1440x1920

odsłon: 29

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 3.8 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Tank Mouse - approved by Teto
Cieszę się Twoim szczęściem
1
[#2] Re: Tank Mouse - approved by Teto

@Koyot1222, post #1

noooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jeszcze zapodam filmik, który ostatecznie przeważył szalę i wpłynął na zmianę mojego nastawienia do pluszaków Teto.
można pohakować komputer i sprawdzić się jako haker!



a tu dowód, że faktycznie go zhakowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Ostatnia aktualizacja: 29.03.2024 22:28:32 przez snajper
1
[#3] Re: Tank Mouse - approved by Teto
Widać jaką pasją i miłością darzysz Teto. Fajnie.
1
[#4] Re: Tank Mouse - approved by Teto

@amikoksu, post #3

noooo. Ale teraz trochę mi wstyd, że nie przyłożyłem się do tego rysunku, patrząc na dzieła innych. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a trochę szkoda, że go nie wysłałem, bo może jednak też znalazłby się w galerii pośród nich. Ostatecznie stronka nadal jest, więc może jeszcze można się załapać? 🤔

1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem