• Opis

A1200 Magic, Pistorm32 Lite, Indivision MK3, wewnętrzny ratte VGA switch, karta WiFi PCMCIA, monitor Benq BL702A, głośniki Creative Pebble, joye competition pro z przełącznikiem mysz/joy.

Jak dla mnie obecnie jest to Amiga ostateczna :)

zamieścił: Czarek

data: 2024.04.09 14:50

kategoria: Sprzęt / Czarek

rozdzielczość: 4032x3024

odsłon: 70

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 12)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Mój obecny ami setup
Jaką tu masz rozdzielczość? Da się Eagleplayer skalować?
[#2] Re: Mój obecny ami setup
No, no, no. Jaki bieluch. Widać "Ordnung".
2
[#3] Re: Mój obecny ami setup

@amikoksu, post #1

Rozdzielczość w Workbenchu 640x512, czyli pixele 2x2 na monitorze o natywnej rozdzielczości 1280x1024.
Zarówno PiStorm jak i Indivision są w stanie ogarnąć natywną rozdziałkę, ale w moim wieku oczy już nie te
W Eagleplayerze jest włączone EmpyGUI 24, które jest dość wielkie, ale wiadomo, że są też mniejsze opcje.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2024 13:25:57 przez Czarek

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2024 13:26:19 przez Czarek
[#4] Re: Mój obecny ami setup

@Czarek, post #3

" W Eagleplayerze jest włączone EmpyGUI 24, które jest dość wielkie, ale wiadomo, że są też mniejsze opcje."
Aha. Nie pamiętałem tej opcji. A dość duży ten odtwarzacz mi się wydawał dla tej rozdzielczości ale już wiem czemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem