[#1] Dzwiek 5.1
Wczoraj sie wzialem za konfiguracje Debiana. Chcialem zrobic sobie wszystko "na gotowo" i prawie mi sie udalo.

Graja mi niestety tylko dwa glosniki. Nie wiem jaki jest powod tego stanu rzeczy, poniewaz kiedys (na wczesniejszej isntalacji) dzialalo wszystko pieknie bez zadnych dodatkowych zabiegow. Oczywiscie probowalem kilku playerow, roznych ustawien mixera. Niestety nic nie pomoglo.

Mam SoundBlastera Live! i obsluguje go za pomoca ALSA (1.2.10 AFAIR).
[#2] Re: Dzwiek 5.1

@mcbarlo, post #1

A do alsy nie trzeba było osobno kompilować jakiegoś "klocka" do obsługi 5.1?
[#3] Re: Dzwiek 5.1

@shg, post #2

Tego nie wiem, ale pamietam, ze kiedys to mi dzialalo. Na pewno dodatkowo nic nie dogrywalem, ale moze przy okazji sciagania innych pakietow samo sie zrobilo.
Pytanie jednak brzmi jakiego klocka brakuje?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem