[#1] APUS und giery
Mam takie zapytanie: jak jest z działaniem linuxowych portów gier na APUSie? Chodzi mi np. o Heroes of Might & Magic 3 - czy ktoś miał okazję to testować?
pozdrawiam

[#2] Re: APUS und giery

@LeMan, post #1

quake2 działa w miarę szybko (320x240) niestety bez wspomagania 3d
[#3] Re: APUS und giery

@rzookol, post #2

Na Classicu czy AONE/Pegazie?

Bo na AmigaOS i procku 603/210 MHz + BVision w Quake2 mozna spokojnie grac w 400x300 z pelna akceleracja i deatalami na maksimum.
[#4] Re: APUS und giery

@Andrzej Drozd, post #3

Ups mialem na mysli rodzialke 512x384 :)
[#5] Re: APUS und giery

@rzookol, post #2

W miarę szybko to znaczy?... A tak poza tym, skoro Kaku (sorki, nie mogę się powtrzymać :)) jest dla AmigaOS, to nie widzę sensu bawienia się z tym na linuxie. No dobra, kaku działa, co jeszcze?
[#6] Re: APUS und giery

@Andrzej Drozd, post #4

Jesli chodzi o AONE to z pozytywnym rezultatem przetestowalem HoM&M III, Majesty oraz Myth.

[#7] Re: APUS und giery

@LeMan, post #5

u mnie na 240mhz było szybko, innych gier nie sprawdzałem, jak ktoś chce gier pod linuxem to może zainteresujcie się SheepShaverem, u mnie działał ale potem się wykrzaczał moze od tego czasu co go testowałem coś ulepszyli
[#8] Re: APUS und giery

@LeMan, post #1

O bogowie, cajmerek ze mnie :D Oczywiście zapomniałem napisać, że chodzi mi o Ami classic.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem