[#1] Może Yelloq Dog ?
Od jakiegoś czasu "szukam" dla siebie odpowiedniej dystrybucji linuxa. Takiej dla zwykłych aby po zainstalowaniu był od razu dostęp do sieci, multimediów itp. przydatne rzeczy. Ostatnio posadziłem kubuntu, tam jednak coś jest zwalone, bo nie ma supportu 3D dla RAdeona i niby wszystko jest poinstalowane a nie mogę odtwarzać mp3 (filmów żadnych z resztą też nie) kaffeine ia amarok wywala mi komunikat, że nie mam zainstalowanych dekoderów. Brak 3D mogę przeboleć ale multimediów nie.
Tak czy siak wiem, że Yellow Dog supportuje Pegaza. Czy ktoś tego używa i czy da się posadzić najnowszą dystrybucję 4.1 ?
Od razu się zapytam o Fedora Core 5. Niby łatwo się instaluje, ale w pewnym momencie installer próbuje rozpoznać mój monitor (mam IBM P275) wypisuje komunikat "unknown monitor" i zamiast graficznego installera otrzymuje na ekranie pasy poziome (prawdopodobnie ustawia wartości hsync i vsync na 0; bez sensu). Można to jakoś ominąć ?
[#2] Re: Może Yelloq Dog ?

@yackar, post #1

Od jakiegoś czasu jest dostępny YDL 5.0.2.
Jest dla PS3 i Apple PPC.
Czy Terra Soft wspiera Pegasosa ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem