[#1] Scsi nie ma a jednak jest
mam problem z instalacja debaina na amidze klasyk


Instaltor wykrywa mi kontorler scsi na moim blizardzie przerwanie irq i zwis nie mam kontrolera scsi.... prubowalem uzywac pramateru nobats z nim i bez niego efekt taki sam . W menu karty(esc po rebocie) mam wylaczony patche do scsi. macie jakis pomysl???




Benedykt



Edit:


to juz obeszlem trzeba trzymac klawisz S przy restartcie ami aby ppc wylczylo kontroler scsi ktorego nie ma nie mniej pisze mi teraz unown scren typ 1 ....Wie ktos jak sie konfiguruje linuxa na AGA????



Ostatnia modyfikacja: 01.11.06 20:39
[#2] Re: Scsi nie ma a jednak jest

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

a jaki linux wogole probujesz zainstalowac?

problem z scsi dotyczyl starych kerneli i w nowych juz go nie bylo, sciagnij debiana 3.1 stabilnego i zainstaluj z niego, u mnie dzialal i instalowal sie bez wiekszych problemow

[#3] Re: Scsi nie ma a jednak jest

@rzookol, post #2

ja mam to http://cdimage.debian.org/cdimage/archive/images/3.0_r6/powerpc/


mozesz zaproponowac cos innego???

z tego co mi powiedziano na tym forum jest to osttani linux jaki wyszedl na ami klasyk


Benedykt

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem