[#1] Morphos i Linux
Witam!

Posiadam obecnie zainstalowanego Morphosa 1.4.5 na Pegasosiku II, chciałem doinstalowac równiez Linuxa - czy istnieje taka możliwośc aby mieć 2 systemy? i mieć wybór uruchomienia po włączeniu kompa? - Posiadam Linuxa Mandriva jednak nie wiem czy można go zainstalować na Pegasosiku? Będe wdzięczny za informacje i jak to ewentualnie wykonać (jakiś poradnik, instrukcją?) :)

Z góry dzięki!
[#2] Re: Morphos i Linux

@uzdi, post #1

Masz Mandrive w wersji dla PowerPC? Polecam Debiana :) ew. Ubuntu, gdyż pod Debianem za chiny nie mogę skonfigurować dźwięku :) Linuksa uruchamiam okazjonalnie, więc odpalam go odpowiednią komendą z firmwaru, można też utworzyć bootmenu. Instalacja przebiega prosto :) Reszte znajdziesz na forum :)



Ostatnia modyfikacja: 22.01.07 16:44
[#3] Re: Morphos i Linux

@Korni, post #2

i w pegasosbook
[#4] Re: Morphos i Linux

@Korni, post #2

OK ściągnałem tego Debiana - nagrałem na płytę i co dalej?:D Jak go zainstalować - jak uruchomić instalację? Jak już uruchomie instalacje to dalej bede wiedział (chyba) co i jak, tylko jak uruchomić instalacje?:D

Z góry dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem