[#1] OpenSuse instalacja
Ściągnąłem z sieci DVD z OpenSuse10.2 PPC do mojego Pegaza i jak zwykle mam problem. Na płycie w sumie nie ma ani jednego słowa o Pegazie ale niech i tak będzie. Instalacja pięknie idzie do pewnego czasu 99%. Potem Abort. Sprawdzałem Sumę MD5 i jest ok ( na MOS-ie i na Fedora Core6) ale już sama OpenSuse wykazuje blad sumy kontrolnej. Oco w tym wszystkim chodzi? Jak to zainstalować?
[#2] Re: OpenSuse instalacja

@Arbuz, post #1

Często w necie zamieszczane są popsute obrazy płyt. Ściągnij jakąś inną i zobacz czy zadziała.

[#3] Re: OpenSuse instalacja

@Arbuz, post #1

Ja instalowałem OpenSuse 10.2 z DVD z obrazu z oficjalnej strony i wszystko działało jak trzeba.
Miałem za to spore problemy dawniej z działaniem i instalacją (zainstalował się po kiku nieudanych próbach) na jednej dwustronnej kości 512 MB... MOS działał na niej zupełnie OK. Kupiłem drugą (tym razem jednostronną), wymieniłem i ruszyło od kopa (z rzadka teraz zdarzają się błędy przy bootowaniu - w 99% przypadków pomaga reboot albo wcześniejsze odpalenie MOSa). Ogólnie jest OK.
Jakbyś miał nadal problemy, to daj znać na priv, zrobię kopię mojej DVD i Ci wyślę (albo przyjedź na Amimajówkę).



Ostatnia modyfikacja: 08.05.07 17:30



Ostatnia modyfikacja: 08.05.07 17:31
[#4] Re: OpenSuse instalacja

@Lord_10up, post #2

Ściągnąłem z oficjalnej strony. Ale chyba jak się zgadza sumaMD5 to chyba nie jest zwalony obraz?
[#5] Re: OpenSuse instalacja

@wali7, post #3

Mam obustronną 512-tkę Kingstona. FedoraCore chodzi na niej dobrze więc nie wiem czy to ma coś wspólnego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem