[#1] Czcionki z windy do OpenOffice
Witam. Pytanie jak w tytule. Jak, skąd i gdzie dograć do linuxa czcionki z windy aby na Pegazie+FedoraCore był widoczny choć Times.
[#2] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@Arbuz, post #1

Arbuz napisał(a):

> Witam. Pytanie jak w tytule. Jak, skąd i gdzie dograć do linuxa
> czcionki z windy aby na Pegazie+FedoraCore był widoczny choć
> Times.

Google wacpan znasz?

http://penguinfonts.com/howto/fedora.php, punkt 3: Installing Windows Fonts (eg. Times New Roman)

ech...

[#3] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@szuler, post #2

Dobra nie bądź taki czepialski. Wyobraź sobie że net mam tylko w pracy. I to jeszcze tylko wtedy jak doskoczę do kompa jak kierownik nie patrzy (jestem tylko magazynierem). A pytania żeby było szybciej piszę na pegazie w domu wrzucam na pendriva a potem szybciutko na windę w robocie. Więc widzisz że nie jest tak pięknie.

PS. ale i tak dzięki



Właśnie sprawdziłem ten link i niestety angielskiego nie znam a jak patrzę na te linijki do wpisywania to jestem chory i cuś mi sięzdaje że pozostanę bez timesa



Ostatnia modyfikacja: 15.05.07 17:46
[#4] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@Arbuz, post #3

Arbuz napisał(a):

> Właśnie sprawdziłem ten link i niestety angielskiego nie znam a
> jak patrzę na te linijki do wpisywania to jestem chory i cuś mi
> sięzdaje że pozostanę bez timesa

1. Zaloguj sie na root-a
2. wykonaj ponizsze polecenie (to ma byc w jednej linijce tekstu!)
rpm -vi ftp://ftp.pbone.net/mirror/www.haoli.org/pub/redhat-7.x/RPMS/noarch/msttcorefonts-1.2-3.noarch.rpm
3. Ciesz sie czcionkami

[#5] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@szuler, post #4

THX. Jutro dam odpowiedź jak mi poszło
[#6] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@szuler, post #4

No tak, ale podałeś rpm-a do pobrania z sieci, a jak pisze Arbuz dostępu do niej nie ma.

[#7] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@AS, post #6

AS napisał(a):

> No tak, ale podałeś rpm-a do pobrania z sieci, a jak pisze
> Arbuz dostępu do niej nie ma.

To niech sciagnie ten pakiet w pracy i zainstaluje w domu. Jakis problem?

[#8] Re: Czcionki z windy do OpenOffice

@szuler, post #7

Jak piszesz tak zrobiłem. I o dziwo nie muszę w Fedorze Core6 wklepywać całych linijek do instalacji ale wystarczył dwuklik i wszystkie czcionki są.
THX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem