[#1] RMVB v4
sa jakies odtwarzacze i konwertery dla tego formatu?

[#2] Re: RMVB v4

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1



[#3] Re: RMVB v4

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Ostatnio brak odpowiedzi u forumowiczów. Chyba wszyscy testują OS4 i nie mają czasu zajrzeć by odpowiedzieć i na moje pytania z innych działów
[#4] Re: RMVB v4

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Ostatnio RV30 i RV40 wkomicono do repozytorium ffmpega, wiec moze warto z svna zassac, skompilowac i sprobowac?
[#5] Re: RMVB v4

@elf, post #4

Elf kiedy nowy Frogger bedzie?

co do ffmpeg to warto imho najlepszy encoder, ale ja nie dam rady :(

[#6] Re: RMVB v4

@elf, post #4

Właśnie kiedy nowy frogger
[#7] Re: RMVB v4

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Hmm, ten post jest w dziale linuxowym, myslalem, ze tam kazdy umie zassac i skompilowac pare zrodel :)
Frogger pewno nigdy, pegasos lezy w szafie (by trzeba bylo sprzedac, ale nie wiem czy warto jeszcze, bo moze koszty przesylki wieksze niz to wszystko warte? :). Mam teraz nowa zabawke: emtube.yoyo.pl.
[#8] Re: RMVB v4

@elf, post #7

Sorry elf, ze Cie jeszcze pomecze, ale, gdzies kiedys, ktos( ) na PPA rzucil tekst, ze istnieje wersja bodajze 2.08?? Moze chociaz pomysl o mozliwosci jakiejs rejestracji wersji, ktora istnieje? Sam rozumiesz - amigowego softu nigdy za wiele OK. Sa tutaj ludzie, ktorzy probowali sie z Toba skontaktowac w tej sprawie... (chociaz juz nie pamietam tej rozmowy na forum zbyt szczegolowo, ale cos takiego mialo miejsce). Moze chociaz pomyslisz nad tym, ze szkoda byloby TAKI "kawalek" softu trzymac na dysku i ukrywac przed drapieznymi amigOwcami? Pozdrawiam. :) Cheers

EDIT:

Apropo emTube - moze kompilacyjka dla S60 2nd edition?? ;)



Ostatnia modyfikacja: 20.12.07 16:51
[#9] Re: RMVB v4

@Lokaty, post #8

Popieram. WZNOWIĆ REJESTRACJĘ
[#10] Re: RMVB v4

@Lokaty, post #8

emTube: nie ma P.I.P.S na 2nd edition, wiec sie nie uda.
Frogger: nic z tego raczej, nie mam czasu ani ochoty.
[#11] Re: RMVB v4

@Lokaty, post #8

na stronie froggera są kody źródłowe pluginów lgpl, można więc wziąć taki przykładowy plugin i skompilować pod nową wersję danej biblioteki

ja nie mam czasu, reszta też nie ma czasu, a więc najlepiej pouczyć się C i samemu skompilować :)

[#12] Re: RMVB v4

@elf, post #7

na serio sprzedalbys pega? Jaka masz konfiguracje? Jaka cena?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem