[#1] G-Rex prośba do użytkowników
Gorąca prośba do właścicieli mostka G-Rex o wykonanie dla mnie małego testu. Potrzebny będzie kabelek szeregowy i jakiś inny komputer, który będzie mógł odebrać dane po kabelku. W pierwszym slocie G-Rexa powinna znajdować się jakaś karta PCI, o której wiadomo, że działa pod AmigaOSem poprawnie.

Należy:
- połączyć Amigę z drugim komputerem kablem, na drugim komputerze odpalić terminal (parametry 9600 8N1)
- ściągnąć gdzieś na Amigę te dwa pliki:
loadbsd
netbsd
- uruchomić poleceniem
loadbsd -Sn netbsd


Być może zamiast "netbsd" trzeba będzie podać pełną scieżkę do tego pliku. Gdyby na terminalu w ogóle nic się nie pojawiało można spróbować dodać opcję -C.

Wszystko co zostanie odebrane po kablu szeregowym należy wysłać mi mailem, na adres rkujawa maupa netbsd kropka org (ewentualnie na adres w profilu PPA).

[#2] Re: G-Rex prośba do użytkowników

@strim, post #1

strim, sorry, ze tak offtopowo ale powiedz czy Elbox się odezwał w sprawie dokumentacji do mediatora?


Benedykt Dziubałtowski

[#3] Re: G-Rex prośba do użytkowników

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Tak, ale muszę podpisać NDA, którego treści nie mogę raczej dyskutować tu.

Zadałem im pytanie dotyczące tego NDA i niestety od tamtego czasu cisza, choć wysyłałem im maila z tym pytaniem z dwóch różnych kont e-mail. Jak skończę zabawę z mostkiem Phase5 oraz Prometeuszem to zwyczajnie do nich zadzwonię w tej sprawie, bo widzę, że inaczej ciężko się dogadać...



Ostatnia modyfikacja: 07.08.2011 21:19:14
[#4] Re: G-Rex prośba do użytkowników

@strim, post #1

C'mon nikt na forum nie ma G-Rexa?

[#5] Re: G-Rex prośba do użytkowników

@strim, post #4

Ma, ale musi z nim zrobić porządek.
[#6] Re: G-Rex prośba do użytkowników

@stachu100, post #5

Ok, Staszku liczę na Ciebie w tej kwestii .

Jest szansa, że niedawno napisany sterownik do kart CVPPC/BVPPC wymaga stosunkowo niewielkich zmiań by działać z G-Rexem. Ale ja niestety sam go nie mam, więc nie mam jak tego sprawdzić...



Ostatnia modyfikacja: 08.08.2011 15:41:33
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem