[#1] Ilu userów amigi przeszło na linuxy
Ciekawi mnie ilu userów AmigaOS przeszło na GNU/Linux jako platformę do codziennej pracy. Osobiście miałem epizody z Windowsem, ale skończyłem na alternatywie. Nie wiem czy to jest we krwi, czy co...

Czy widzicie sens stawiania linuxa na sprzęcie ami? Czy brakuje wam AmigaOS i dlaczego? Czy postarzeliście się tak samo jak ja, że macie to właściwie w d...? ;)
[#2] Re: Ilu userów amigi przeszło na linuxy

@marcinn, post #1

Na jakim amisprzęcie? Na 68k nie, na PPC być może. Ja bym chciał żeby było tyle w miarę nowoczesnego oprogramowania co na Linuksie, ale nie ma. W sumie ciekawe, czy ludziom przypadłby do gudstu amipodobny Linux lub AmigaOS, MorphOS, Aros, ale na jądrze pingwina z naszymi dodatkami?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 21:16:39 przez KM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem