[#1] Montowanie partycji Ext3 na MOS2.1
Mam dysk na którym mam 4 partycje w EXT3. Podczas montowania z poziomu MOSa mogę zamontować tylko pierwszą partycję z dysku. Każda następna niby się montuje ale każda próba jej otworzenia powoduje wywalanie komunikatu że nia ma datatypów do otwarcia jej. O co chodzi?
[#2] Re: Montowanie partycji Ext3 na MOS2.1

@Arbuz, post #1

O co chodzi?

Właśnie nie wiem, bo u mnie działa... ;)
Na pewno ustawiłeś FileSystem = L:EXT2FileSystem w mountliście? Dostype masz 0x45585433?
Bo jeśli tak, to naprawdę nie wiem czemu nie działa...

[#3] Re: Montowanie partycji Ext3 na MOS2.1

@Torn, post #2

Wygląda to tak:
http://img201.imageshack.us/img201/942/grabya2.jpg

Wszystkie partycje ext3 fedora nazwała tak samo (dhx) i jak pisałem tylko pierwszą mogę normalnie otworzyć, no i jak widzisz ID też jest inny niż podałeś. Nic nie zmienialem w HDtoolboxie bo nie wiem jaki będzie to miało wpływ na pracę linuxa.
[#4] Re: Montowanie partycji Ext3 na MOS2.1

@Arbuz, post #3

Wyłącz w HDConfigu opcję 'montuj automatycznie' oraz zmień im nazwy (bo niby jak to ma działać, jeżeli masz wszystkie 3 partycje nazwane 'dhx'?). Partycje Ext3 najlepiej montować poprzez mountlisty (Mounter utworzy Ci je poprawnie).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem