[#1] Problem z dźwiękiem w MOS2.1
Zauważyłem że mam problem z dźwiękiem. Jest tak. Jak uruchomię na przykład fuhQuake czy QuakeIII a "pod nim" ANRa lub Mplayera to dźwięk jest ale tylko z ANRa a z fuhQuake już nie. W którym miejscu popełniam błąd w ustawieniach? W AHI mam ustawione wszystkie jednostki na Pegasos: HIFI 16bit stereo++. Zresztą na MOSie 1.45 mam tak ustawione i działa ok. FuhQuake wywala mi takie błędy:
Failed to allocate AHI Audio
S_Startup: Snddma_init failed

[#2] Re: Problem z dzwiekiem w MOS2.1

@Arbuz, post #1

Ustaw jedn. muzyczna na device.audio. Wtedy bedzie mozna puszczac dzwiek z dwoch i wiecej zrodel, niestety tracisz na jakosci, nawet wtedy gdy jest tylko jedno zrodlo dzwieku.

[#3] Re: Problem z dzwiekiem w MOS2.1

@Korni, post #2

Dzięki działa, nie wiem jak to robiłem że tego nie wykorzystałem A jakością dźwięku się nie martwię bo na takie głośniczki 2+1 jak mam to nie ma różnicy wielkiej.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem