[#1] AnimGIFy w ShowGirls?
Problem AnimGIFów na systemach "amigowych" jest niestety stary jak same AnimGIFy. Wprawdzie jest kilka programów obsługujących AnimGIFy, ale są one tylko do GIFów (GIF i AnimGIF właściwie niczym się nie różni, AnimGIF to po prostu jakby sekwencja kilku GIFów), albo są "kombajnowo niewygodne", jak IBrowse. Na dodatek jak już wspomniałem AnimGIFy prawie niczym nie różnią się od GIFów. Znaczy to że nie tylko mają to samo standardowe rozszerzenie .gif, ale także przez zwykłe programy do obrazków są widziane jako zwykłe GIFy i pokazywana jest 1 klatka. Niejednokrotnie się okazało że w mojej bujnej kolekcji grafik przez przypadek odkrywałem że niektóre obrazki GIF to tak naprawdę AnimGIF (często sugerować to może dziwnie duża wilekość obrazka).

W związku z tym pytanie do autora ShowGirls (mam nadzieje że to przeczyta...). Czy nie dałoby się dodać obsługi AnimGIF?

No, może jeszcze jedno pytanie. Czy nie dałoby się podpiąć pod jakiś klawisz (nie skrót klawiszowy ;) ) chowania listy plików/thumbnaili, tak jakby z "podglądu" przełączało się na fullscreen. Bo wciskanie "Amiga" + B jednak jest mniej wygodnie niż odruchowo wciskany enter przy przeglądaniu PAGEUP/PAGEDOWN. ;)

[#2] Re: AnimGIFy w ShowGirls?

@Solo Kazuki, post #1

Podpisuję się pod prośbą o obsługę animGIFów. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem