[#1] Efika i emulowany mac
Witam!

Jak w temacie - udało się komuś uruchomić jakiś emulator maca na Efice z rozsądną prędkością?

Ja odpaliłem Basiliska II, ale prędkość działania na Efi jest mniej więcej taka, jak na A1200/040/AGA :(.
Używał ktoś MOLa? Zakładam, że może być szybszy, bo wykorzystuje PPC zamiast emulacji 68k (ale na MPC5200B pewnie nie ma co marzyć o OS 9 a tym bardziej X. PPC wykorzystują jednak systemy z serii 8.x - pójdzie toto na MOLu?)
[#2] Re: Efika i emulowany mac

@recedent, post #1

nie wiem jak 8 ale 9 i 10.4 na Molu idzie. Z tym że sprawdzałem na Pegazie:)

[#3] Re: Efika i emulowany mac

@Arbuz, post #2

Tylko teraz tak - żeby MOLa uruchomić trzeba mieć Linuxa jako podkładkę, a ten pożera większość zasobów Efi. Można to jakoś obejść?
[#4] Re: Efika i emulowany mac

@recedent, post #3

Spokojnie recedent, na pegu 2 1ghz Basilisk tez sie wlecze jak na A1200.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem