[#1] locale do sketcha
mały swiąteczny prezent
na razie w wersji beta:

http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/download/sketch/locale/sketch.catalog

[#2] Re: locale do sketcha

@rzookol, post #1

Dzięki za fajny prezent. Tylko jest u mnie mały problem, bo sketch trochę fiksuje z tym locale.

Ps. Już jest dobrze, na początku trochę fiksował, ale po restarcie i na "czysto" wczytanym chodzi już ładnie!!!
Dzięki!!!



Ostatnia modyfikacja: 24.12.2008 16:35:53
[#3] Re: locale do sketcha

@rzookol, post #1

Dziś dopiero spostrzegłem. Dzięki :)
[#4] Re: locale do sketcha

@rzookol, post #1

Potrzebna poprawka. Przy wyjściu ze Sketch-a zamiast pytania czy skończyć działanie programu u mnie wywala "czy użyć jako pędzel" :)

[#5] Re: locale do sketcha

@Arbuz, post #4

U mnie jest poprawie: "Czy na pewno zamierzasz wyjść?"

U mnie jest problem z samym Sketchem: jak zmieniam narzędzia, to przestaje rysować i nie ma znaczenia jaki wybiorę kolor. Jak się go włączy to pierwsze narzędzie działa ok, ale po zmianie tych zaczyna gubić. Także nie zawsze wybiera zmianę pędzla, na jednym rysuje, po zmianie nic nie ma na ekranie.
I nie ma znaczenia, czy z polskimi localami, czy bez nich, zachowuje się tak samo. Przy MOSie 2.1 nie zauwaźyłem tych problemów, choć faktycznie krótko nim się bawiłem. I działa to losowo, nieraz jest dobrze, a nieraz tak się dzieje.



Ostatnia modyfikacja: 27.12.2008 10:27:29
[#6] Re: locale do sketcha

@AS, post #5

No to ja nie wiem co jest. A zresetuję pega i zobaczę tylko szkoda mi bo 12 dni bez wyłączania i zwiechy przepadnie :)

[#7] Re: locale do sketcha

@Arbuz, post #6

U mnie przed resetem, też się dziwnie zachowywało, choć to nie powinno mieć znaczenia.

[#8] Re: locale do sketcha

@AS, post #7

U mnie jest ok. Nawet przed resetem. Po pierwszym zaladowaniu programu mialem taki objaw, ze nic mi sie nie rysowalo, ale po drugim jest ok. Troche pozno spostrzeglem wiadomosc, ale Wielkie dzieki za locale

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem