[#1] Pegasos i karta usb
Witam

jaka karte usb mam kupic, aby dzialaa w mos 1.4.5 jako usb 2.0?
[#2] Re: Pegasos i karta usb

@ZimA, post #1

Via, ALi, NEC.
Dopóki nie zarejestrujesz Poseidona, USB2 bedzie dzialalo tylko przez chwile.
[#3] Re: Pegasos i karta usb

@Norbert, post #2

łe to beznadzieja ;)

[#4] Re: Pegasos i karta usb

@Norbert, post #2

Też mam MorphOS 1.4.5 i gdzieś w archiwach mam klucz do Poseidona jeszcze z czasów kiedy miałem Ami 1200 ze Spiderem USB.
Czy ten klucz mi się jeszcze przyda na MorphOS-ie?
[#5] Re: Pegasos i karta usb

@ZimA, post #1

By dobrać dobrze działającą kartę to najlepiej jest odkupić od kogoś kto używał w pegazie lub musiałby ktoś podać wszystkie dane karty, bo komp może różnie na takiej karcie się zachowywać. Sam wiem o tym doskonale bo próbuję dobrać taką by działała dobrze. W przypadku karty z prockiem NECa to nie chciał mi startować mos. Obecnie mam kartę z chipem VIA ale są problemy:
1. Używanie karty spowalnia bardzo kompa.
2. Z maksymalną szybkością możliwy jest jedynie zapis danych od odczycie nie mam mowy.

Przejżyj dobrze PPA, ten temat był już kilku krotnie poruszany.



Ostatnia modyfikacja: 17.02.2009 14:52:15
[#6] Re: Pegasos i karta usb

@ZED^lM, post #5

A u mnie na PegII karta z Nec-kiem działa elegancko ale za to z VIA już nie

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem