[#1] NoWinEd drukowanie
Witam,
Testuje może ktoś z was wersję NoWinEd-a dla MorphOS'a?
Jestem ciekaw, czy u was też nie chce on drukować. Mi drukuje różne paski zamiast tekstu. Właśnie przetestowałem najnowszą wersje 0.78b7 z dzisiejszego dnia i nadal to samo. Autor nie może sobie z tym poradzić. Mam MorphOS 1.4.5 z poprawnie zainstalowanym i działającym Ghostscriptem.
Wiem, że jest specjalny dział forum dla NoWinEd-a, ale tylko po angielsku, a po polsku dotrę do większej liczby użytkowników :)
[#2] Re: NoWinEd drukowanie

@R-Tea, post #1

Szczerze, to mam podobne problemy z drukowaniem pod MorphOSem 2.2...
[#3] Re: NoWinEd drukowanie

@Adam_K, post #2

Dzięki za info! A masz dobrze zainstalowanego GS-a?
[#4] Re: NoWinEd drukowanie

@R-Tea, post #3

Oj, umknął mi ten wątek...

Myślę, że GS jest u mnie w porządku, choć dokładnie nie wiem co masz na myśli...
[#5] Re: NoWinEd drukowanie

@Adam_K, post #4

Odnośnie Gs-a to już nieaktualne. Mam go na 100% dobrze zainstalowanego na 1.4.5.
Czy u ciebie wygląda to w ten sposób, że NoWinEd drukuje zamiast, np. 1 strony zapełnonej do połowy tekstem, różne paski i kreski, i to nie na jednej stronie a na wielu?
[#6] Re: NoWinEd drukowanie

@R-Tea, post #5

Tak, dokładnie w ten sposób to wygląda niestety...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem