[#1] tasklist
W katalogu 'system:Morphos/c' znajduje sie komenda shella tasklist. Mam pytanie do kogoś kto używa OS4 czy rozkaz ów wystepuje rownież w katalogu systemowym c w/w systemu a jeśli nie to czy można go adaptować na jego potrzeby (systemu), kopiując w to miejsce?
To samo pytanie chcialem również zadać odnośnie OS3.9.

[#2] Re: tasklist

@Zbysiuk, post #1

skad chcesz kopiowac. to chyba oczywiste, ze wersja z morphosa nie zadziala na innych systemach.

[#3] Re: tasklist

@kiero, post #2

A jest tam analogiczna komenda?

[#4] Re: tasklist

@Zbysiuk, post #3

Problem polega na tym, ze nie jestem pewien czy ta komenda jest pozostałością OS3, czy jest natywną tylko dla MOSa - tak to powinienem napisać. Przepraszam mało to precyzyjne było.

[#5] Re: tasklist

@Zbysiuk, post #3

nie wiem

[#6] Re: tasklist

@Zbysiuk, post #4

Tasklist nie występuje w żadnej wersji AmigaDOSu, jaką znam (DOS 1.3 - 3.9).

[#7] Re: tasklist

@APC74, post #6

Dzięki - to chcialem wiedzieć.

[#8] Re: tasklist

@Zbysiuk, post #1

Przeciez to nie jest jakies cudo programistyczne. Juz w RKRM 2.0-3.x sp. commodore byl kod zrodlowy takiego programu.

[#9] Re: tasklist

@AmiChris, post #8

a skad wiesz jak dziala tasklist?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem