[#1] LGeneral
Witam! Czy ktoś z użytkowników Mosa 1.4.5 na pegu 1 uruchomił wspomnianą grę? Zassałem wskazane pliki z sourcefgorge.net
ale wczytuje mi się plansza - mapa, prubuje wczytać scenariusz i dalej nic. Komunikat że nie może wczytać scenariusza.
Jak to cudo uruchomić. Czy są potrzebne inne jeszcze pliki?
Proszę o pomoc.

[#2] Re: LGeneral

@Pero, post #1

Też kiedyś próbowałem uruchomić LGeneral i jakoś mi nie wyszło. A gra jest warta tego. Przyłączam się do pytania i prośby :D

[#3] Re: LGeneral

@Pero, post #1

Jeśli mnie pamięć nie myli, to grałem w to jeszcze właśnie na starym MOS-ie... Sprawdzę jutro, jeśli nie zapomnę. A jeśli zapomnę, to krzyczeć na mnie proszę :).

[#4] Re: LGeneral

@Leander, post #3

O północy się zjawili jacyś dwaj ciwili.... :D
I przniesli pomysła jak to zrobić i chodzi !!!!
Gierka jest naprawdę niezła, tyle że nie rozumiem dlaczego do zniszczenia jednej niemieckiej pantery potrzeba dziesięciu ruskich ciężkich czołgów KW. Widać wyrób niemiecki. Meserschmitów zniszczyć się nie da jedną eskadrą. Także trzeba całej ruskiej floty powietrznej. Oczywiście z drugiej strony frontu jest inaczej spitfire`y oraz messery sa sobie równe. itp, itd...
Ale gra udana!
Instalacja nieciekawa. Kłopotów trochę jest.



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2009 08:54:12
[#5] Re: LGeneral

@Pero, post #4

A możesz mi podesłać na maila całość spakowane? Byłbym wdzięczny.
Adres jest w zakładce :)

[#6] Re: LGeneral

@Pero, post #4

E tam bf110 tez nie poszalejesz :)

[#7] Re: LGeneral

@Pero, post #4

Zatem czuję się zwolniony ze sprawdzania, zwłaszcza że coś mnie dopadło i laptop moim przyjacielem w łóżku...

[#8] Re: LGeneral

@Sir_Lucas, post #5

Poszło !!!

[#9] Re: LGeneral

@Pero, post #8

Wysyłałem jeszcze ze 4 razy. Sprawdź.

[#10] Re: LGeneral

@Pero, post #9

Doszło, ale tylko dwa razy.;) Niestety nie wiem co się stało i dlaczego poprzednie maile nie dotarły. Tak czy inaczej dzięki :D

[#11] Re: LGeneral

@Sir_Lucas, post #10

Opisz wrażenia z przegranych z Niemcami bitew

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem