[#1] Efika pliki video na tv
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy Efika z kartą np. radeon 9250 na wyjściu TV jest w stanie wyświetlić filmy AVI, MPEG-2, MPEG-4?
Pozdrawiam Bogumił
[#2] Re: Efika pliki video na tv

@bogumil, post #1

Po odpowiednim skonfigurowaniu monitora, powinna bez problemu. Nie jestem tylko w 100% pewien, czy akurat w 9250 działa tv-out.
[#3] Re: Efika pliki video na tv

@Jacek Piszczek, post #2

Właśnie... może mi ktoś powiedzieć jak skonfigurować MorphOS, żeby był widoczny obraz przez TV out? Próbowałem dać tryby TV i nic. Obraz mam tylko w OF.

I jeszcze pytanie, czy jest rozważane dodanie możliwości uzywania 2 trybów video w MorphOS (coś na wzór Dula View pod Windę)?

[#4] Re: Efika pliki video na tv

@Jacek Piszczek, post #2

To ja mam takie pytanie dotyczące tworzenia trybów w preferencjach. Mam utworzone po siedem trybów w 8,16 i 24 bitach i teraz kazde dodanie kolejnego trybu powoduje zastąpienie jednej już istniejącej rozdzielczości. Czy to jakiś bug cgx-a czy ja coś źle robię?

[#5] Re: Efika pliki video na tv

@Jacek Piszczek, post #2

Jacek Piszczek napisał(a):

> Po odpowiednim skonfigurowaniu monitora, powinna bez problemu.
> Nie jestem tylko w 100% pewien, czy akurat w 9250 działa
> tv-out.

a w jakiej karcie na 100% dziala tv-out pod mosem?



Ostatnia modyfikacja: 26.03.2009 01:27:22
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem