[#1] YAM i openURL
Czy działa Wam normalnie pod MorphOSem 2.2 openURL w YAMie 2.5?
Chodzi mi, czy adresy www znajdujące się w treści odebranej wiadomości otwierają się Wam normalnie w oknie przeglądarki? I czy w przypadku, gdy YAM sam sprawdza, czy wyszła jakaś nowsza klasa, albo biblioteka, to czy możecie odwiedzić tę stronę po kliknięciu w odpowiednim miejscu tego okienka?

Bo u mnie ani jedno, ani drugie nie działa. OpenURL w ustawieniach MorphOSa mam poprawnie skonfigurowany i ze wszystkimi innymi programami działa mi w porządku (np. AmiGG, SimpleMail). Problem ten mam tylko z YAMem.

Zastanawiam się, czy możliwe jest, że YAM 2.5 nie współpracuje poprawnie z wbudowanym w system openURLem...?
[#2] Re: YAM i openURL

@Adam_K, post #1

Poważnie nikt nie używa YAMa? Ani nawet nikt nie ma go zainstalowanego i nie może wyedytować wiadomości zaczynającej się od http, kliknąć i sprawdzić, czy się mu otwiera w przeglądarce?
[#3] Re: YAM i openURL

@Adam_K, post #2

U mnie otwiera linka tylko wówczas gdy nie jest OWB odpalone w ogóle. Po prostu gdy klikam;) na jakiś link http w czytanej wiadomości to wtedy wczytuje się OWB ładując dany link. Jeśli zaś w tle już jest OWB to wtedy nic nie reaguje w ogóle.
[#4] Re: YAM i openURL

@deez, post #3

A ustawiałeś coś oprócz openurl w prefsach MorphOSa?

Masz może zainstalowany dodatkowo pakiet openURL?
[#5] Re: YAM i openURL

@Adam_K, post #4

Tylko w prefsach MorphOSa ustawiłem.
Kiedyś miałem chyba openurl zainstalowany, teraz nie mam.
[#6] Re: YAM i openURL

@Adam_K, post #2

U mnie działa normalnie. Otwiera się jak trzeba i nie mam objawów takich jak ty.

[#7] Re: YAM i openURL

@Arbuz, post #6

Dzięki Wam! Przynajmniej wiem, że to powinno normalnie działać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem