[#1] Ambient_SoundPlayer
Edytowalem ostatnio ustawienia MUI dla belki górnej Ambienta i jest tam zakładka jak w tytule. Niestety u mnie jest tylko komunikat, że: "Nie udało się stworzyć obiektu ustawień klasy". Zastanawiam się czy to tylko u mnie czy w ogóle? Pamiętam, że wcześniej, podczas odtwarzania "płynął" tytuł ścieżki właśnie granej a obecnie tego nie ma.

[#2] Re: Ambient_SoundPlayer

@Zbysiuk, post #1

To są te "Ustawienia" które pojawiają się w menu z "Modules"? (gadżet najbardziej po prawej na belce ekranu)
Jeśli tak, to nic o tej nazwie nie znalazłem, jest coś innego o nazwie kojarzącej się głośnością (sorry, ale piszę z pamięci), ale nie ma tam żadnych ustawień, żadnych komunikatów - puste okno.
[#3] Re: Ambient_SoundPlayer

@wali7, post #2

To najpierw uruchom mp3 jakąś na ambiencie a potem wejdź w te ustawienia to zobaczysz

[#4] Re: Ambient_SoundPlayer

@Arbuz, post #3

u mnie to nie działa - mam ustawioną domyślną akcję dwukliku na otwarcie ANR

a masz tak samo jak pisał Zbysiuk - nie pojawia się nic w ustawieniach?
[#5] Re: Ambient_SoundPlayer

@wali7, post #4

Tak samo jak Zbysiuk mam chociaż u mnie tytuł utworu przewija się na belce ambienta.Choć w preferencjach jest jak u Zbysiuka "Nie udało się stworzyć obiektu ustawień klasy". Coś mi się wydaje, że w nowszych wersjach MOSa coś tu będzie :)

[#6] Re: Ambient_SoundPlayer

@Arbuz, post #5

U mnie ten sam komunikat w ustawieniach. Efika, MOS 2.2, ale tytuł się przewija domyślnie (jeśli oczywiście jest wystarczająco długi).
[#7] Re: Ambient_SoundPlayer

@recedent, post #6

Nie wiem, może to wina tego nowego Ambienta, którego nieopatrznie ściągnąłem (myślę tu o przewijaniu)?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem