[#1] Drukarka i Mos 2.2
Witam, ostatnio dostalem z neostrada drukarke HP DeskJet D1560 i podpialem ja sobie do pega. Poseidon wykryl slicznie nowe urzadzenie, a ja wzialem sie za zainstalowanie drukary. Uruchomilem w prefsach "printer" jako device podalem usbparallel.device, unit 0 - tak jak poinformowal mnie poseidon, sterownika do tego konkretnego modelu oczywiscie nie znalazlem, wiec wybralem po prostu HP-Deskjet i kila mogila drukara ani drgnie, probowalem druknac przez multiview, skecza i pare innych programikow i nic. Help
[#2] Re: Drukarka i Mos 2.2

@Count Grishnak, post #1

ta drukarka nie ma emulacji (w kazdym razie nic na ten tamat nie jest napisane) więc nie podrukuje

ja ze swojej strony mogę polecić cz-b laserówkę
OKI 14ex. Ma usb i równolegly więc mozna ją naraz podłączyć do dwóch kompów.

[#3] Re: Drukarka i Mos 2.2

@Count Grishnak, post #1

A ja polecam starą ale dobrą i sprawdzoną HP840c

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem