[#1] Odczyt płyt DVD
Problem mój z odczytem płyt DVD wygląda następujaco:
wkładam płytę do napędu, płyta startuje ale nie pojawia się ani ikonka ani jej nie widać w oknie ale za to po włączeniu FryingPana w menu media widać że jest płyta w napędzie. Często się zdarza że po resecie nadal płyta jest niewidzialna, pojawia się dopiero po wyłączeniu pega i ponownym włączeniu.
Startuję linuxa na pegu i takich problemów nie ma, przekładam napęd do PC i także nie ma takiego problemu. Zauważyłem jednak, że czesto się to zdarza jeśli wcześniej zapakuję do napędu DVD DL ale też nie zawsze.
Nie jest to problem, który zdarza się ciągle ale jednak jest dość uciążliwy.
ma ktoś pomysł co może nawalać?
Pozdrawiam

[#2] Re: Odczyt płyt DVD

@Arbuz, post #1

No i już wiem o co chodzi. Płyty DVD, które mi nie działały miały nagrane 2 sesje jak i płyty DVD DL uruchamiają się ale dopiero po "uaktywnieniu"napędu przez płytę która ma 1 sesję bo inaczej widoczne są tylko przez FryingPana. Nie wiem czy to jakiś babolek MOSa ale u mnie tak właśnie jest.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem