[#1] Nowe GCC dla Mosa?
Nie wiem czy to jest odpowiednia lokalizacja na forum dla tego pytania.
Kiedy można się spodziwać nowszej wersji GCC dla Mosa? Bo wcześniejsza wersja cóż, każdy zainteresowany wie jak jest ;D

[#2] Re: Nowe GCC dla Mosa?

@ZED^lM, post #1

http://brain.umcs.lublin.pl/~ftpuser/gcc-4.2.1.tar.gz

wersja od Morgotha

[#3] Re: Nowe GCC dla Mosa?

@rzookol, post #2

Jest ktoś kto byłby w stanie krok po kroku wyjaśnić mi jak sobie dorobić kolejny kompilatorek do menu w CubicIDE? Przydałoby się podwiesić tego GCC 4.x i popróbować tym kompilować.

[#4] Re: Nowe GCC dla Mosa?

@MDW, post #3

Obejrz sobie dokładnie strukturę katalogów.. myślę że dodanie nowego kompilatora nie powinno być problemem... (założenie katalogu i dodanie informacji do menu)

[#5] Re: Nowe GCC dla Mosa?

@MDW, post #3

Kompilatorek jest całkiem całkiem, DigiBooster jest nim kompilowany od roku i nie ma najmniejszych problemów. Z tym, że ja się nie bawię w żadne IDE, tylko piszę sobie makefiles i szaleję w konsoli .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem