[#1] Odpowiedź dla rzookola
Tu odpowiedź dla rzookola w sprawie przyczyn sprzedaży mojego Pega:
"przyczyna jest złożona, głównie:
- planowany wyjazd (co prawda to perspektywa dopiero kilku miesięcy... ale potem nie będę miał głowy na to)
- kompletny brak czasu - Pegasos kurzy się, może komuś innemu się przyda (a mi się przydadzą pieniądze ;) )
co do Mini to owszem, planuję zakup, ale dopiero jak wyjaśni się sprawa mojego wyjazdu (czyli albo tam, albo tu, ale dopiero po wypuszczeniu MOSa2.3... nie pali mi się, bo jak pisałem i tak nie mam obecnie czasu na MOSa)"

Jesli Administratorzy strony uważają, że ciągnięcie tej dyskusji jest bezcelowe, to proszę o napisanie tego tutaj.
W odróżnieniu od zamkniętego wątku, ten dotyczy przyczyn sprzedaży Pega, a więc chyba nie jest niezgodny z regulaminem bo przeciez chodzi także o odpowiedź na pytanie "czy nadal podoba mi się Morphos?" co raczej podpada pod publicystykę. A odpowiedź brzmi - nadal lubię MOSa :)

Z innych spraw dotykających poruszonych tu kwestii - zapewne Amimajówka/Amizaduszki nie odbędą się już w takim kształcie jak dawniej (o ile się wogóle odbędą... ale to nie zależy tylko ode mnie).



Ostatnia modyfikacja: 03.07.2009 18:53:10
[#2] Re: Odpowiedź dla rzookola

@wali7, post #1

dodam jeszcze, że pierwotnie nie planowałem sprzedaży Pega niezależnie od moich planów zawodowych - bardzo lubię ten komputer/system, ale zapowiedź edycji MOSa dla mini uwalnia mnie od konieczności targania ze sobą całego Pega
druga sprawa to OS4 - jest to chyba najlepsza obecnie maszyna dla OS4, ja wogóle nie jestem zainteresowany tym systemem, ale sądzę, że dla zainteresowanych OS4 ten Pegasos może być interesującą ofertą.
I jeszcze wielkie dzięki dla sirLucasa :)



Ostatnia modyfikacja: 03.07.2009 18:56:56
[#3] Re: Odpowiedź dla rzookola

@wali7, post #2

A swoją drogą jak dojdzie do tego smutnego aktu to daj jakoś znać, coby listę uaktualnić :D (uczyń podobnie jeśli nabędziesz okazyjnie jakiegoś miniaturowego Maćka).

[#4] Re: Odpowiedź dla rzookola

@wali7, post #1

Wali7 odchodzi? Świat się kończy... :(
Powodzenia na nowej drodze życia. :)

[#5] Re: Odpowiedź dla rzookola

@MDW, post #4

E tam, wcale nie odchodzę... pojawi się port dla mini, to na pewno kupię mini i licencję dla MOSa (z innych powodów zapewne nie nastąpi to wcześniej niż za pół roku-rok... niezależnie czy MOS dla mini będzie). Po prostu Peg mi się obecnie kurzy w domu (czasu brak), niech ktoś inny coś ciekawego na nim robi.
[#6] Re: Odpowiedź dla rzookola

@wali7, post #1

tylko winni sie tlumacza .. (dlatego zlewam AmigaPPC)
sprzedawaj zloma..przeciez to nie Amiga :D
zalu nie ma

[#7] Re: Odpowiedź dla rzookola

@HOŁDYS, post #6

Hołdys, ponawiam prośbę: pokaż nam co potrafi prawdziwa AmigaPPC (ta z Twojego konfigu) i powtórz benchmarki, które wykonałem. Chcę zobaczyć jak bardzo się pomyliłem kupując mojego "złoma" :D :) :(

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem