kategoria: MorphOS 1.4.x
[#1] Strona MorphOS PowerUP
Nie mogę połączyć się z http://powerup.morphos-team.net/ . Ktoś wie co dzieje się z tą stroną i czy jeszcze kiedyś wróci? ;)

[#2] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #1

Ewentualnie można gdzieś jeszcze pobrać MOS PUPa 1.4.5 wraz z listą kompatybilnego sprzętu która była na tej stronie?

[#3] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #2

Klasycznego MorphOS-a mogę Ci wysłać na maila. To raczej nie jest zabronione. Gorzej z listą kompatybilnego sprzętu, ale chłopaki napiszą co i jak działa.

[#4] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #1

W związku z małym zainteresowaniem strona nie została przywrócona po naprawie serwera.
[#5] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #2

Może napisz na czym chcesz odpalić, tak będzie łatwiej.

[#6] Re: Strona MorphOS PowerUP

@Jacek Piszczek, post #4

Czy dzialania Mosteamu odnoszące się do wersji na klasyki mają jaki ukryty cel (np. zerwanie więzi z amigami i wlasne budowanie marki). Bo to co piszesz jest nielogiczne.

Strona z iso zajmuje max 20 mb, a nie powiesz mi,że osób, ktore sciągnely wersje na klasyki w przeciągu ostatniego roku bylo mniej niż tych co sciągneli wersje na efiki.

[#7] Re: Strona MorphOS PowerUP

@waldiamiga, post #3

Mój mail jest w profilu, byłbym wdzięczny ;).

[#8] Re: Strona MorphOS PowerUP

@pampers, post #5

A3000, CSPPC, CV643D. Ale to nie ma znaczenia bo wiem, że ten sprzęt jest obsługiwany. Chciałem zobaczyć jakie inne rozszerzenia są kompatybilne.

[#9] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #8

poszukaj na pegasosuser.de starej wersji morphosa, tam byla lista obslugiwanego sprzetu

[#10] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #7

Poszło.

[#11] Re: Strona MorphOS PowerUP

@rzookol, post #6

Zainteresowanie mierzymy wpłatami na PowerUPowego paypala, a nie ilością ściągnieć. Nasze zainteresowanie wspieraniem tej wersji jest wprost proporcjonalne do ilości/wielkości wpłat.
[#12] Re: Strona MorphOS PowerUP

@Jacek Piszczek, post #11

czyli tak jak podejrzewalem ale pamiętaj, że wersje na klasyki jest jednak swojego rodzaju reklamą morphosa

[#13] Re: Strona MorphOS PowerUP

@rzookol, post #6

Moim zdaniem MorphOS po prostu przegrał jeśli chodzi o Amigi klasyczne z konkurencją więc nie ma co się dziwić, choć szkoda że strona zniknęła (zwłaszcza, że raczej jej hosting nie był ciężki w utrzymaniu).

[#14] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #1

http://web.archive.org/web/20080731221455/http://powerup.morphos-team.net/
[#15] Re: Strona MorphOS PowerUP

@grxmrx, post #13

@rzookol: Jaki jest sens marnowania czasu na system dla klasyka jezeli mozesz miec maka za 100$ i na nim uzywac tego systemu bezporownywalnie szybciej niz na wypasionym klasyku.

@grxmrx: Bo klasyk nie jest docelowym sprzetem dla MOSa. Dla mnie uzywanie MOSa na klasyku to bylaby antyreklama bo wystepuje za duzo ograniczen natury sprzetowej.

Ogolnie rozumiem postawe MOSTu, najwazniejsze aby oprogramowac nowsze sprzety i poprawiac bledy a nie kombinowac z klasykami. Na nie sa aos 3.x/4.x i za niedlugo AROS i tyle wystarczy, imo.



Ostatnia modyfikacja: 06.11.2010 14:45:28
[#16] Re: Strona MorphOS PowerUP

@Jacek Piszczek, post #11

Niejednokrotnie podkreślaliście, że nie jesteście zainteresowani wydaniem nowych wersji MorphOSa na klasyki oraz że nie uruchomicie serwera do rejestracji więc raczej nie było co się spodziewać dotacji.

Oczywiście mówię o teraźniejszości, o tym że userzy dali dupy w przeszłości to inna para kaloszy.

[#17] Re: Strona MorphOS PowerUP

@pampers, post #16

Ja ze swej strony mogę zaoferować wrzucenie ISO dla klasyków na morphos-files.net. Oczywiście po uzyskaniu zgody MorphOS Teamu.

[#18] Re: Strona MorphOS PowerUP

@strim, post #8

Sprzet jak znalazl pod Amiga OS 4.1. Na gwiazdke sprawisz super prezent swojej Amidze w postaci nowego amigaosu OK
Nie przejmuj sie brakiem dostepu do jakiegos starego systemu.

[#19] Re: Strona MorphOS PowerUP

@reactor, post #18

drogi prezent ( no chyba że będzie za free lub symboliczna opłate ) i byc moze mało używalny na klasyku



Ostatnia modyfikacja: 06.11.2010 15:19:40
[#20] Re: Strona MorphOS PowerUP

@rzookol, post #12

Ot wystarczylo by jak każdy kto ściąga system wysłał by po 5-15 euro :)

[#21] Re: Strona MorphOS PowerUP

@reactor, post #18

Rozwiązania "nowego" AmigaOS-u są równie nowoczesne jak ten sprzęt .

[#22] Re: Strona MorphOS PowerUP

@pampers, post #16

Skoro nie ma strony, rejestracji i możliwości dotacji to może kluczyk do wersji PowerUP zostanie uwolniony ?...

[#23] Re: Strona MorphOS PowerUP

@ede, post #22

Nie ma czegoś takiego jak klucz uniwersalny.
[#24] Re: Strona MorphOS PowerUP

@G. Kraszewski, post #21

Nie troluj znowu.

[#25] Re: Strona MorphOS PowerUP

@reactor, post #24

Sam zacząłeś od offtopica. Mam nadzieję, że moderator zrobi z tym porządek.

[#26] Re: Strona MorphOS PowerUP

@reactor, post #24

Kultura widzę u kolegi rodem z czerwonego portalu :/ Szkoda, szkoda...

[#27] Re: Strona MorphOS PowerUP

@pampers, post #26

Trzej panowie - nie robić OT. Dla każdego ostrzeżenie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem