[#1] Myszka i klawiatura na Bluetooth
Na forum MorphZone jest temat o możliwości używania klawiatury i myszki przez Bluetooth w MiniMacu...

http://www.morphzone.org/modules/newbb_plus/viewtopic.php?forum=11&topic_id=7238&sortname=&sortorder=&sortdays=&viewmode=flat&order=0&start=0

Na amilopiatv.com poajwił się artykuł, że działa klawiatura LogiTecha z Mini ...

http://amitopiatv.com/?p=307#more-307

Czy ktoś w POlsce używa myszke i klawe (moze Applowską) przez Bluetooth

[#2] Re: Myszka i klawiatura na Bluetooth

@MaveRick, post #1

No ciekawa sprawa, jeśli to rzeczywiście działa to jest sens zakupu applowskiej klawy. :)

PS. Na razie w stopce się nie chwalę swoim mini - nie mam instalki mosa a osx zepsułem bo koniecznie zachciało mi sie roota na konsoli i wkurzony, że na stronie appla jakieś bzdury są w tym temacie , pomotałem coś wyciąłem i nie odpala do końca. Dobrze, że jest MorphOS bo przynajmniej na pendrivy moge zrzucać ;)



Ostatnia modyfikacja: 22.12.2010 01:23:56
[#3] Re: Myszka i klawiatura na Bluetooth

@ede, post #2

Ja taki zestaw kupiłem tzn klawiatura na BT a myszka przez USB podpięta do klawiatury, czekam tylko aż do mnie dojdzie, wg specyfikacji jest to zestaw do maca mini to powinno działać. Obawiam się tylko że nie wykorzystam tego pod MOSem.

[#4] Re: Myszka i klawiatura na Bluetooth

@MaveRick, post #1

Przynajmniej niektóre klawy/myszy tak zadziałają. Warunek - trzeba je najpierw sparować z komputerem pod OSX. Wiem, że np. MaaG^dA tak robił.

[#5] Re: Myszka i klawiatura na Bluetooth

@MaveRick, post #1

Odgrzewam temat.
Czy ktoś z Was używa jakiegoś zestawu mysz/klawiatura pod mosem? Jeśli tak to jakiej marki i jaki model?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem