kategoria: Pegasos
[#1] Problem z grami SDL
Mam pewien problem z Pegiem - nie chcą się uruchamiać gry SDL (np. hurrican) - w fullscreen czarny ekran z czerwonym kursorem, w okienku mam tylko ramkę okna i program wisi. Brak błędów SDL (a przynajmniej nic się nie wyświetla). Próbowałem instalować PowerSDL od nowa, ale nie pomogło. MOS był już zainstalowany na kupionym przeze mnie pegasosie, więc nie bardzo wiem czy nie było coś namieszane.
Spróbuję jeszcze przeinstalować system od zera, ale oczywiście to może nie pomóc. Gdzie ewentualnie szukać przyczyny moich problemów?
Sprzęt z podpisu.
[#2] Re: Problem z grami SDL

@Jenot, post #1

A próbowałeś grzebać w prefsach SDL? Mi kiedys pomogło (na Efice nie chciały się niektóre gry odpalać).
[#3] Re: Problem z grami SDL

@recedent, post #2

OK, problem rozwiązany. Tylko pośrednio dotyczył SDL. Za radą Gilbana podmieniłem biblioteki rave3d i tinygl na wersje z MOS 2.7. Teraz wszystko działa. Ponoć wersje z 3.0 nie działają na G3 (brak altivec). Rozwiązaniem bezbolesnym ma być 3.1. Za dwa tygodnie ;)

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 10:49:09 przez Jenot
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem