[#31] Re: Film Sam460ex i MorphOS

@adam_mierzwa, post #30

Zabezpieczono dostawy procesora ale nie zabezpieczono ceny, i a-eon i amigakit nie mają z tego zysku.


Bolesna lekcja martetingu. Z tego co piszesz wynika, że moje teoretyzowanie ma jakieś uzasadnienie. Ja myślę, że ACube nie będzie się pchało w 64-bity, ale większy zegar procesora czemu nie.
[#32] Re: Film Sam460ex i MorphOS

@adam_mierzwa, post #30

Na AmigaWorld.net jeden z pracowników ACube wrzucał w jakimś wątku z benchmarkami wyniki z dev boarda. Ludzie już wywęszyli że to może być następca Sam460ex, ja niestety nie pamiętam gdzie to było..
[#33] Re: Film Sam460ex i MorphOS

@adam_mierzwa, post #30

Adam, dwie rzeczy mógłbyś wyjaśnić:

1. Czemu Haiku i MorphOS są dla geeków? Ja chętnie bym na AOS4/MOS/AROS zobaczył chociaż połowę tego zaawansowania i softu jakie ma Haiku.

2. "sporo SAM/AmigaOne 500 się sprzedało" - jakieś konkretne dane?

Pzdr
Emu
[#34] Re: Film Sam460ex i MorphOS

@c3h6, post #33

To nie chodzi o to czy Haiku badz MorphOS sa jakies gorsze czy cos takiego. Tak samo okreslilbym ten komputer jesliby mial na pokladzie kilka linuksow (bez AmigaOS, MorphOS, Haiku). Nie mam uprzedzen do innych systemow operacyjnych, ale jesli taka SAM kupiby ktos nie do amigowania ale samej mozliwosci zabawy kilkoma systemami operacyjnymi na egzotycznym sprzecie - dla mnie jest geekiem.

Co do SAM - mam tylko szacunkowe dane ale ich nie podam, bo nie chce przerabiac tego samego co na forum amigaone. Wystarczyc powinno ze obecnie SAM jest podstawowym komputerem pod AmigaOS 4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem