kategoria: PowerMac
[#31] Re: Witam :)

@wali7, post #28

nie trzeba makowej karty - działają również karty z chipsetem NECa
[#32] Re: Witam :)

@Eith, post #1

kurde nie udalo mi sie jeszcze odpalic ZADNEGO demka 68k lub PPC ..)

Sporo demek działa pod MorphOSem, produkcje Elude, Encore, MadWizards, VenusArt, Mankind i innych.
Poniżej sznurek gdzie znajdziesz wiele z działających demek.
http://www.pouet.net/prodlist.php?platform[]=Amiga+PPC%2FRTG&order=thumbup&page=1&order=thumbup&x=27&y=6



Ostatnia aktualizacja: 10.01.2013 15:14:10 przez waldiamiga
[#33] Re: Witam :)

@Eith, post #5

Posiadam "wóz" i prawko, ale nie wiem co i jak będzie w czerwcu. Praca, urlop, czas......
Jak się uda może pojadę na ten angielski zlot. Tylko zaznaczam, nie lubię palenia i przeklinania... Ale to taka subiektywna uwaga...

Co do MorphOSa i PM G4, ja posiadam poprzednią wersję, nie MDD. Mam 2GB SD-RAM, Mos widzi 1537 MB. Ale nie o tym chciałem. Płyta widzi USB 2,0 i działa rewelacyjnie. Mam także SB Audigy i tu także się nie zawiodłem.
Jedyny problem mam z kontrolerem IDE 2 z płyty. To IDE nie ma DMA i zawiesza mi testowanego linuxa.

Ważne że MorphOS widzi zewnętrzne karty OK Brawo dla mos-teamu !
Mam pytanie do forumowiczów, nie warto zakładać nowego tematu. Jaki kontroler ATA lub SATA zobaczy MOS ?
[#34] Re: Witam :)

@Wojox, post #33

Jaki kontroler ATA lub SATA zobaczy MOS

Od bodajże wersji 2.5 obsługuję kontrolery SATA oparte na chipie SiI3x1x
[#35] Re: Witam :)

@waldiamiga, post #34

Dzięki za podpowiedź, mam na stanie Sil3112 ACT144, dwukanałowy.
Jutro spróbuję instalować MorphOSa 3.1 Ważne dla mnie bo podepnę napędy tylko pod ten kontroler.
Mam nadzieję że w ogóle ruszy instalator ?? HDD 120 GB i DVD/RW Sataok, racja
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Witam :)
[#37] Re: Witam :)

@Eith, post #1

No, w końcu mam stałkę i podłączony systemik kablowo yay! Faajnie śmiga :) Pozdrowionka!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem