kategoria: Mac mini
[#1] Awaria mini
Witam!
"Cóś" mi padło w mini - albo zasilacz albo sama maszynka. Czy jest ktoś z okolic Katowic lub Tychów kto mógłby mi na miejscu użyczyć sprzętu do sprawdzenia? Tzn. przyjeżdżam, podłączamy zasilacz lub sam komp i wszystko jasne :D?
[#2] Re: Awaria mini

@Pero, post #1

Nie jestem z Katowic, wiec fizycznie pomoc nie moge ale powiedz jakie sa objawy? Ja ostatnio reanimowalem moje mini po padzie poprostu nie chcial sie uruchomic Wymienilem ram i cudownie ozyl :)

Pzdr
RadziN
[#3] Re: Awaria mini

@Pero, post #1

A może coś się przegrzało wewnątrz? Ja bym spróbował przedmuchać, posmarować nową pastą pod radiatorem (nie wiem jak to wygląda w środku).
[#4] Re: Awaria mini

@Pero, post #1

na pewno szlag trafił zasilacz - teraz pewne, a aby sprawdzić komputer potrzeba zasilacza. wspomoże mnie ktoś ?
[#5] Re: Awaria mini

@Pero, post #4

Mam jeden nadmiarowy. Odezwij się na priv.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem