kategoria: eMac
[#1] 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe
[#2] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

No ciekawe czy ktoś się skusi?
[#3] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@BULI, post #2

Wziąłbym ze 40 do szkoły, ale kto mi da na to kasę.
[#4] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Zastosowania praktyczne dla tych maszynek mozna by spokojnie znalezc - wlasnie jakies szkoly, osrodki kulturalne, galerie. Sam nie kupilbym tego raczej, chociaz moze jako jako komp do nie wiem - kuchni (heh jakos design tej maszynki tak jakos mi osobiscie pasuje tylko do kuchni, nie wiem do lazienki moze ) ale sa to "nowe" sprzety (nie ze smietnika jakto mowia zlosliwi) moga jeszcze posluzyc, a podstawowy config jest naprawde wystarczajacy do wielu codziennych zastosowan. ok, racja
[#5] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Po 25$ to dobra oferta, ale za całość raczej nikt mu tyle nie da :)
[#6] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@mikser, post #5

Wysyłka zabije okazję cenową. eMac jest ciężki jak diabli, ale moim zdaniem lepszy niż MacMini 1.5.
[#7] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@Ender, post #6

O ile sprzedawca przewiduje opcję wysyłki po za stany :)

Według mnie ten model (i podobne) dają jeszcze radę, bez większych problemów można na nim przeglądać internet, słuchać muzyki, oglądać filmy czy w coś zagrać, niestety przyczepić się można do flasha. Macie jakiś sposób na to aby filmy z serwisu youtube chodziły w miarę płynnie?
[#8] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@mikser, post #7

Tak. Morphos - filmy z youtube chodzą płynnie pod OWB.
I nie wynika to z jakichś wydumanych zalet Morphosa, tylko zawdzięczamy to fabowi, który regularnie aktualizuje skrypt obsługujący filmy z YT pod Morphosowym OWB.
[#9] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@Eith, post #4

Z opisu eBay wynika że to są używki, po za tym, nie mają oryginalnych opakowań.
[#10] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@wali7, post #8

Pod Mac OS X i Linuksem też można podpiąć podobne skrypty.
[#11] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@Korni, post #10

.. a sa takowe??
[#12] Re: 300x eMac G4 1.42 GHz, leżaki magazynowe

@Kwiatki, post #11

Skrypty są generalnie dla Greasemonkey, mogą działać i na windows....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem