kategorie: Pegasos, PowerBook
[#1] Wydrukowałem PDF-a :-)
Chciałem odszczekać to co ostatnio pisałem w jakimś wątku o TurboPrincie w MorphOS-ie 3, bo jakież było dziś moje zdziwienie, kiedy chcąc wydrukować jednego pdf-a, wybrałem (bez wiary, bo myślami byłem już przy odpalaniu Linuxa) z górnego menu VPDF-a Print... a moja drukarka wesoło zachrobotała i wypluła ładny, prawidłowy wydruk
Także zwracał honor, i wielkie ukłony i podziękowania dla MorphOS Team-u

I jednocześnie jest to dobre info dla użytkownika "Tom3k"
[#2] Re: Wydrukowałem PDF-a :-)

@R-Tea, post #1

Jaką masz drukarkę jeśli można wiedzieć ?
[#3] Re: Wydrukowałem PDF-a :-)

@deez, post #2

Ja się też podepnę, bo moja drukarka też działa bez problemów (i to od dawna). Mowa o OKI B4350.
[#4] Re: Wydrukowałem PDF-a :-)

@R-Tea, post #1

Super OK Na jakim sterowniku drukowałeś i z jaką drukarką? Ja na razie mam średnie wyniki, ale nie miałem ostatnio dużo czasu na sprawdzenie. Będę wdzięczny za bardziej dokładne info :)
[#5] Re: Wydrukowałem PDF-a :-)

@Tom3k, post #4

Mam ją wpisaną w profilu.

HP DeskJet 959C. W prefsach mam sterownik HP_DeskJet950new
Port: Device
Device: usbparallel.device, unit 0
[#6] Re: Wydrukowałem PDF-a :-)

@R-Tea, post #5

Nie zauważyłem informacji w profilu. Dam znać jak uruchomię drukarkę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem