kategorie: MorphOS 3.x, PowerMac
[#1] Allegro i OWB
Witam
Czy ktoś ostatnio robił zakupy na allegro korzystając z OWB?
Ja zrobiłem 2 dni temu zakupy i gdy przechodzę do zakładki gdzie wybieram sposób przesyłki i zapłaty to za każdym razem mam zwieszkę OWB!
Czy ktoś miał podobnie?
[#2] Re: Allegro i OWB

@deez, post #1

Ja zawsze robię to pod Windowsem w Firefox. Bo jednak płacę przez Payu ze swojego konta bankowego i nie chciałbym, aby się coś skisiło po drodze.
[wyróżniony] [#3] Re: Allegro i OWB

@deez, post #1

tak, to cos z javascriptem, pozostaje czekac na nową wersje webkita
[#4] Re: Allegro i OWB

@gilban, post #2

wiekszość operacji to tranzakcje, wiec jak sie cos skisi po drodze to wszystko jest cofane etc. nie ma czego sie bać. szczegolnie ze wirusów na mosie nie ma
[#5] Re: Allegro i OWB

@deez, post #1

Ja kupuję dość często, ostatnio nawet w środę i wszystko było ok. Sprawdzę przy następnej okazji.
[#6] Re: Allegro i OWB

@deez, post #1

Przed chwila i nie bylo problemu.

"dziękujemy za wspólne zakupy
Informacje na temat kupionych przez Ciebie przedmiotów znajdziesz w zakładce Kupione."
[#7] Re: Allegro i OWB

@Tom3k, post #5

Też w środę robiłem zakup, ok. północy.
Teraz już mam mętlik w głowie, rzookol napisał, że to wina webkita, inni natomiast, że u nich jest ok.
[#8] Re: Allegro i OWB

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Ale wybierałeś na allegro sposób dostawy i zapłaty już? Bo to właśnie tam się wiesza tylko!
[#9] Re: Allegro i OWB

@deez, post #8

No przecież to się standardowo wybiera, robiłem to w środę ostatnio, wybierałem i dostawę i płatność. Zresztą kupowałem w ostatnim miesiącu kilkanaście razy na Allegro i za każdym razem było OK. Ciekawe skąd te problemy.
[#10] Re: Allegro i OWB

@deez, post #8

Tak. Inaczej chyba nie dostałbym tej informacji.
[#11] Re: Allegro i OWB

@michal_zukowski, post #4

Taa pisz tak dalej grzybiarze skumają i w końcu napiszą wirucha :)
[#12] Re: Allegro i OWB

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Ok, po prostu nie pamiętałem w którym miejscu pojawia się ta informacja. Dzięki :)
[#13] Re: Allegro i OWB

@Arbuz, post #11

Żeby napisać Wirusa, to jeszcze trzeba znać system i umieć pod niego programować.

To tak samo jak Android jest bardzo popularny i wirusy na niego są i antywirusy.

Ja natomiast mam Wave 3 z BadaOS 2.0 - jest to mało popularny system, w Polsce trochę bardziej, na dodatek już bez wsparcia, jednak wirusów na niego brak. Bo i po co. Dopiszę jeszcze że do MacOSa PPC też wirusów nie ma, natomiast do tego na Intela już są.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem