kategorie: Pegasos, Pegasos II
[#1] Proszę o sprawdzenie tej strony....
Witajcie,
Założyłem sobie darmowy hosting www, ale mam z nim problem na OWB. Być może tylko u siebie.
Kiedy wchodzę na swoją stronkę z OWB to dostaję: Error 400, Bad request.
A kiedy wchodzę z Safari pod Windowsem, to mi ładnie wyświetla "Index of /". Prawidłowo bo public_html jest na razie pusty.
O co kaman?
Sprawdźcie proszę, czu u was też na MorphOS, OWB też tak jest?
strych.meximas.com
[#2] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

Hmm, Firefox 28, WinXP - Index of/

Nie mam pod ręką PowerBooka z OWB bo bym sprawdził.
[#3] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

pod firefoxem dla win też okOK
[#4] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

Na WinXP, sprawdziłem na Google Chrome oraz InternetSurfboarderze i jest wszystko OK. Chropery i Firefoxa nie odpalałem, ale pewnie też będzie OK.
Za to sprawdziłem też na prawdziwej A1200 i jest wszystko OK - pod IB, AWeb oraz OWB 68k.


PS, tylko tak, co nie zobaczę jakisik wirusów na pececie. Dużo już było takich mistrzów, co chcieli aby sprawdzić, a wirusy harcowały. ;)
[#5] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

Sprawdzilem na OWB pod PB. Mi dla odmiany pod tym adresem pokazala sie jakas strona shopingowa.
"Quick.Cart. Fast and simple shopping cart"
[#6] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

przy pierwszym podejściu pod NetSurfem miałem "Index of", później pod AWebem oraz IBrowse wspomnianą przez Phibrizzo "Shopping card..." i od tej pory zarówno pod NS, jak i Firefoxem mam już tylko "Shopping card....".
[#7] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@APC74, post #6

Dużo odsłon było to i reklamy się wyświetlają...
[#8] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@recedent, post #7

reklamy


Albo wirusyszeroki uśmiech
[#9] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

Mi się pokazało i to kilka razy sprawdziłem ale pod TenFourFox 24 na Mac OS strona : Quick.Cart
[#10] Re: Proszę o sprawdzenie tej strony....

@R-Tea, post #1

Dzięki wam wszystkim.
Chodziło mi o testy tylko na OWB/MorphOS.
Wątek już nieaktualny.
Myślałem, że OWB wymięka w jakiejś tajemniczej kwestii, ale to prawdopodobnie tylko stary cache.

Swoją drogą powinien być jakiś mechanizm dezauktualizacji tego cache, bo zawartość stron może się zmieniać przecież z sekundy na sekundę. A ja tu muszę z palca wyczyścić cache.

1. wirusów nie ma i nie będzie. ftp obsługuję z MorphOS-a
2. w międzyczasie wrzuciłem Quick.Cart dlatego ta zmiana u was

Dzięki jeszcze raz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem