kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY
Jak w temacie, miałem zaznaczone wszystkie ikony dysków i ramu a że mam dziadowską mychę przez przypadek kliknąłem PPM i coś się wybrało z menu kontekstowego i nagle zniknęły ikony z pulpitu, zrobiłem restart ale ikony się nie pojawiły :(
[#2] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@QUAD, post #1

Pewnie wybrało się 'Put Away'. Poszukaj w .recycled plików desktop.prefs i shortcut.prefs i skopiuj do 'SYS:Prefs/Ambient/'.
[#3] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@QUAD, post #1

Otwórz listera Ambienta, wejdź do "Mój MorphOS", przełącz na widok ikon i myszką powystawiaj ikony dysków na blat.
[#4] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@Krashan, post #3

Pomogło, dzięki :)
[#5] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@QUAD, post #4

Amigowanie level:Workbench 2.0
[#6] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@_arti, post #5

ech bo żem się przestraszył i zamotał szeroki uśmiech
[#7] Re: Znikinęły ikony z pulpitu, POMOCY

@QUAD, post #6

Uważaj, bo jest też kombinacja klawiszy, która chowa aktywne okno na Ambiencie szeroki uśmiech
Schowane okna/programy nadal działają

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2015 11:24:04 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem