[#1] Dźwięk na YouTube w OWB
Google znów coś namieszało w YouTube, że OWB nie odtwarza dźwięku? Gdy odpalam dowolny film to rusza ale bez dźwięku. Jednocześnie za każdym razem jest otwierany File Requester z nazwą pliku ".AIFF". Mogę coś z tym zrobić czy trzeba czekać do update OWB?
[#2] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@MDW, post #1

U mnie na Odyssey Web Browser 1.24 (12.04.2014) cfe695408c037773a08add60657e3406 i MOS 3.7 PB 5,7 póki co działa dźwięk bez problemu, aczkolwiek nie wiem czy na wszystkich filmikach. User Agent mam na Default.

Z drugiej strony używanie tej przeglądarki ostatnio stało się delikatnie mówiąc męczące...
To ciągłe poganianie enterem (że niby dns-y) i inne hopsztosy typu nic się niedzieje tzn. bez obciążenia CPU jest zablokowana przez minutę. Nawet na Gif-ach animowanych kuleje - kuvaton.com.
I takie tam, jakbym miał jakiś komp co mniej grzeje niż PB to pewnie dałbym se siana z OWB.


Ps. Na PB 5,2 i MOS 3.8 jest jeszcze trudniej tego używać np. lagi w przewijaniu strony forum MorphZone albo w ogóle wywali (po cichu) neta i trzeba restart zrobić.




Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 10:40:31 przez ede
[#3] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@MDW, post #1

Troszkę to dziwne... u mnie działa to prawidłowo czyli z dźwiękiem. Sprawdziłem na kilka filmach. Btw Jakiego masz User Agenta ustawionego? Proponuję tym pomanipulować i sprawdzić czy może będzie różnica.
[#4] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@RadziN, post #3

RadziN, ede:
Za Waszymi radami spróbowałem użyć różnych "Spoof As" w OWB: Firefox, Chrome, Safari, Internet Explorer. Niestety ciągle dźwięk próbuje ściągnąć zamiast odtworzyć. Próbowałem też wyłączać te skrypty do YouTube i też nie pomogło.
[#5] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@MDW, post #4

Podaj przykładowy link z YouTube.
Nic nie "mieszales" w konfiguracji OWB?
Czy tak samo zachowuje się przeglądarka uruchomiona z obrazu ISO lub CD?
[#6] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@Norbert, post #5

Ja do YT używam Operę bez zainstalowanego Flashplayera i wszystko gra normalnie.
[#7] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@Norbert, post #5

Przykładowy link:
https://youtu.be/P2ECtvOyWjo

Ostatnio nic nie mieszałem w konfiguracji OWB ani Google/YouTube.

Nie próbowałem OWB z ISO. Dobry pomysł - będę musiał spróbować.
[#8] Re: Dźwięk na YouTube w OWB

@MDW, post #1

Temat nieaktualny. Powodem moich "problemów" było to, że jestem idiotą. :) W AHI miałem ustawione "Filesave" więc dźwięk się zrzucał do pliku zamiast odtwarzać. Prawdę mówiąc nie przypominam sobie żebym to w ostatnich kilku latach zmieniał. Na ale samo się przecież nie zmieniło. :) No nic, dobrze że już działa i wszystko jest ok.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem