[#1] OWB i YouTube przez MPlayera
Google wiecznie grzebie w tym nieszczęsnym YouTubie i rozwój OWB nie zawsze nadąża za tymi zmianami. Efektem tego są częste problemy z włączaniem trybu fullscreen przy oglądaniu filmów z YouTube. No a wiadomo, że film jest odtwarzany naprawdę płynnie tylko na fullscreenie. Wobec tego mam pytanie.
Czy ktoś stworzył jakiś skrypt/plugin dla OWB, który odpalałby MPlayera z linkiem do filmu z YouTube?
MPlayer na pewno ze wszystkim sobie poradzi, bo to kawał świetnego softu i morphosowy port jest naprawdę dobry. Tylko potrzebny jest jakiś wygodny sposób przekazywania mu URLa do filmu.

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2015 19:38:18 przez MDW
[#2] Re: OWB i YouTube przez MPlayera

@MDW, post #1

Kiedyś był taki świetny program Tubexx. Odpalałem dzięki niemu video z YT na MorphOS 1.4.5 na A4000 :) Gdyby udało się reaktywować ten program to byłoby to jakieś rozwiązanie. Do działania właśnie wymagał między innymi MPlayer-a.
[#3] Re: OWB i YouTube przez MPlayera

@Sir_Lucas, post #2

Tylko żeby jakoś dosłownie jednym ruchem ręki się odpalał z odpowiednim linkiem. Np. będąc na YouTube, pacnę jakąś kombinację klawiszy i odpala się ten programik z tym filmem. Gdyby jeszcze były tam wszystkie dodatkowe funkcje (wybór dostępnych napisów, rozdzielczości, możliwość ściągnięcia filmu na dysk) to byłby zupełny wypas.
[#4] Re: OWB i YouTube przez MPlayera

@MDW, post #3

A zaciekawiłeś mnie i postanowiłem pogrzebać w necie i sprawdzić czy coś się pojawiło w temacie YT.

Znalazłem coś takiego - YT 1.2. To też skrypt Arexx-a z użyciem MPlayer-a.
[#5] Re: OWB i YouTube przez MPlayera

@Sir_Lucas, post #4

No faktycznie trzeba będzie to obadać, bo możliwe, że to będzie rozwiązanie. Był nawet o tym tydzień temu news na eXec.pl tylko jakoś tak nie połączyłem tego z MorphOSem. :)
Dzięki!
[#6] Re: OWB i YouTube przez MPlayera

@MDW, post #5

No niestety skrypt nie bardzo mi chce działać. Nie poradziłem sobie też z odpaleniem filmu z sieci (z linkiem http://) w MPlayerze.

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 00:44:46 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem