kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Rexx nie działa?
Próbowałem ostatnio działać pod PPaintem na jakichś Rexxowych rozszerzeniach i system wyrzuca mi, że nie mam rexxsyslib zainstalowanej, podczas gdy grzecznie siedzi w Libs: - pod 3.8 wszystko hulało. Co jest?
[#2] Re: Rexx nie działa?

@recedent, post #1

Drogi recedencie, wygląda na to że ten rexxsyslib, który masz w MOS:Libs po świeżej instalacji systemu na SSD to tylko taki rekwizyt, żeby programy się nie wykrzaczały. Musisz zmienić jej nazwę albo skasować całkowicie, a wtedy magicznie zadziała ten rexxsyslib w wersji 68k, który przezornie wrzuciłeś do SYS:Libs. Sprawdź to jak tylko wrócisz do domu z pracy.
[#3] Re: Rexx nie działa?

@recedent, post #2

Na Boga, recedent, silne objawy rozdwojenia jaźni. Lekarza!!!
;)
[#4] Re: Rexx nie działa?

@wali7, post #3

Lekarza!!!

Na tym forum bym uważał...
[#5] Re: Rexx nie działa?

@Krashan, post #4

Oftopić to wszyscy przyszli, a pomóc to nie miał kto - dobrze, że recedent się znalazł ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem