[#1] yam_me.com
Może to małe zboczenie, ale próbowałem zmusić Yam-a do korzystania z serwisu Apple i... niestety bez większego powodzenia. Łudzę się, że ktoś z forumowiczów zgłębił temat i podpowie mi coś, co będzie przełomem w moich staraniach.
[#2] Re: yam_me.com

@Zbysiuk, post #1

Ale icloud nie obsługuje pop3. Mi się kiedyś udało zmusić do działania Simplemaila - on obsługuje imap.
[#3] Re: yam_me.com

@Zbysiuk, post #1

Używasz tego kota abc@me.com? Te konta jeszcze działają? Myślałem, że zostały zastąpione przez abc@icloud.com (czy jakoś tak). Ja w usługach Apple wszędzie używam mdw(małpa)amiga.pl i jest ok. Tego applowego konta nawet nie dotykałem.

----edycja----
Faktycznie te @me.com działają obok @icloud.com:
https://support.apple.com/en-us/HT201771

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 16:17:28 przez MDW
[#4] Re: yam_me.com

@MDW, post #3

Tak, używam jako "zapasowego" i działają sprawnie. Mnie z kolei nie przyszło do głowy używanie kont icloud - czuje odraze. Ustanowiłem tego @me.com, bo w zamierzchłych czasach myślałem, że tylko takie współpracują z ipadami i innym badziewiem.

Dzięki za info o icloud ... i po kłopocie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem