kategoria: Pegasos
[#1] Pegasos I G3 ile jest wart ?
Tak jak w temacie mam płytę Pegasosa I G3 i nie mam pojęcia ile ona dziś może byc rzeczywiście warta ? Czy może gdzieś są jakieś jeszcze w sprzedaży albo ktoś ostatnio widział tego typu pegasosa na aukcjach ?
[#2] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@Pawel Kobylarz, post #1

Użytkowo - warta jest niewiele. PowerMac za 200 zł jest o wiele lepszym komputerem do uruchomienia MorphOSa (i mowa tu o kompletnym komputerze, z dyskiem, napędem, RAMem i obudową).
Kolekcjonersko - jakąś tam wartość posiada.
Zaaprilowany? Tzn. czy układ Mai Logic posiada "uszy"? Jedno, dwa, czy wcale?
Ja bym sprawdził wartość klasycznym sposobem - wystawić na Allegro od 1 zł BCM.
[#3] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@Pawel Kobylarz, post #1

Witam sąsiada
link
link
link
[#4] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@recedent, post #2

Na pewno ja wystawie na allegro tylko właśnie próbuje sie zorientować od ilu aukcje wystawić,
Czy zaaprilowany itd nie wiem jutro otworze obudowę i zobaczę bo inaczej sie tego raczej nie dowiem ? kilka lat nie używałem go ostatnio odpalilem czy chodzi i chodzi :) ale bez dysku wiecej nic nie zrobiłem . Jedyne co na szybko pamiętam to to ze to jedna z pierwszych płyt jakie można było u nas kopić jeśli to coś pomoże :)
[#5] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@tbone, post #3

Witam :)

Być może wystawienie na aukcji za granicą bedzie lepszym rozwiązaniem
[#6] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@Pawel Kobylarz, post #5

Wrzuciłem w celu zobrazowania jak cenowo się to za miedzą kształtuje
[#7] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@tbone, post #6

No, jestem zaskoczony, że za kompletny komputer ktoś wysupłał 100 funciaków. Ale to w sumie też kawałek historii jest...
[#8] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@Pawel Kobylarz, post #5

O! I ja witam sąsiada! :)
W życiu bym nie pomyślał, że przejeżdżając przez Ozimek (zdarza mi się czasem :) ) gdzieś tam u jakiegoś Amigowca leży sobie Pegasos :).
[#9] Re: Pegasos I G3 ile jest wart ?

@baderman, post #8

Witam
Ano leży i się kurzy
nie mam miejsca w mieszkaniu aby go podłączyć i używać a szkoda, może kiedyś ... ale teraz to chętnie bym go sprzedał żeby nie leżał lub wymienił na jakiegoś PowerBooka , jak tylko porobię fotki całego zestawu ( bo to w sumie kompletny komp z grafa pamięcią obudowa itd. tylko dysk wsadzić i śmigać ) to wstawię na giełdę.

A może ktoś jest zainteresowany to czekam na propozycje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem