kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Lamp.mcc MUI 5
Zniknęły mi lampki z ustawień MUI. Przede wszystkim z ustawień globalnych, ale z innych też. U was też?
[#2] Re: Lamp.mcc MUI 5

@R-Tea, post #1

Wszystkie lampki zgasił Tokai.
[#3] Re: Lamp.mcc MUI 5

@deez, post #2

No, ale przecież w programach są (choćby Odyssey) i działają, więc gdzie jest ta klasa, jak się nazywa, i gdzie jej ustawienia?
[#4] Re: Lamp.mcc MUI 5

@R-Tea, post #3

Nie mam pojęcia... aczkolwiek też ubolewam, że nie ma chociażby prefsów do lampek.
Tak samo jak i do ustawienia klolorów dla URLa.
[#5] Re: Lamp.mcc MUI 5

@deez, post #4

Urltext.mcc też była Tokaia?
Czy moduł górnego paska Drivelamps też korzystał z Lamp.mcc? Bo widzę, że prefsy się mocno zmieniły i nie są już tak precyzyjne jak poprzednio. Moich poprzednich ustawień nie potrafię odtworzyć przez to.

Widzę, że Lamp.mcc nadal siedzi na dysku:
Lamp.mcc 22.2 (2016-12-11)
Š 2016 The MorphOS Team


A to z kolei wersja Tokaiowskaz MOS 3.9:
Lamp.mcc 20.10 (2015-06-17)
Š 2006-2015 Christian Rosentreter
[#6] Re: Lamp.mcc MUI 5

@R-Tea, post #5

Na to wygląda, że jego:
Urltext.mcc 20.1 (17.06.15) Š 2015 Christian Rosentreter
Były też prefsy:
Urltext.mcp 20.1 (17.06.15) Š 2015 Christian Rosentreter

Stary Drivelamps zapewne korzystał, a nowy...
Lamp.mcc 22.2 siedzi, szkoda jedynie, że Lamp.mcp już nie siedzi.
W tym Drivelamps nowym to np. nie rozumiem po co robić procentowe ustawienie wielkości lampek... znaczy się mogłoby od biedy tak być gdyby każdy skok o 1% zmieniał wielkość lampki. Ewentualnie zaznaczyć jakoś przy której wartości suwaka ulega zmianie wielkość lampki, przecież tych wielkości jest kilka (4 czy 5, nie patrzyłem dokładnie). Najlepiej zrezygnować z % i zrobić tyle przeskoków suwaka ile jest wielkości lampek. No ale ja się nie znam - czepiam się.
Albo zrobić chociażby w realu zmianę wielkości lampek to w sumie mogłoby tak zostać jak jest.
[#7] Re: Lamp.mcc MUI 5

@deez, post #6

No, zawsze można podmienić na starą wersję z prefsami. Chyba....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem