[#1] Apple Mac Pro G5 A1093 ?
Witam i mam pytanie: Czy na czymś takim Apple Mac Pro G5 A1093, link do aukcji Morphos będzie działał. Oczywiście po wymianie Nvidii która jest na pokładzie na Ati?

I jeszcze jest drugi taki od tego samego sprzedawcy. Ale w środku jakby inny: link do aukcji 2


Ostatnia aktualizacja: 22.06.2018 11:23:27 przez gilban
[#2] Re: Apple Mac Pro G5 A1093 ?

@gilban, post #1

9.1 nie pojdzie (ten pierwszy). 7.2 i 7.3 pojdzie.
Poza tym 1.8 to jednak troche lipa kupować. Prędkosć bedzie jak X1000. Ja bym polecał 2ghz, albo 2.3ghz.
[#3] Re: Apple Mac Pro G5 A1093 ?

@michal_zukowski, post #2

A ja kupiłem ostatnio Apple Mac Pro G5 DUAL 1,8GHz 2GB RAM. Czy dwa procesory dają jakąś przewagę w MorphOS'ie?
[#4] Re: Apple Mac Pro G5 A1093 ?

@AmmigaCDTV, post #3

Niestety nie. Drugi się tylko grzał nie licząc wersji od 3.10 gdzie jest wyłączany żeby się nie grzał i nie ciągnął prądu (zawsze to z ~60Wat mniej).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem