[#1] Drukowanie pod MorphOS 3.11
1. Wracam do tematu, gdyż nie mogę ustawić w MorphOS drukarki PPD. Pobieram sterownik (jakiś poboczny, gdyż do swojej drukarki nie znalazłem) i w preferencjach - drukarki w zakładce sterowniki dodaję go. Następnie przechodzę do zakładki profile i robię dodaj. Pojawia się okienko "tworzenie profilu drukarki" i ... co dalej, gdyż w profilu nie wiem co wpisać.
2. Ponadto może ktoś wie, gdzie znaleźć sterownik do Brother HL-1222WE (może być 1210, gdyż taki sterownik go obsługuje)?
3. Jaki sterownik PPD - pod windowsa, czy linuksa?
[#2] Re: Drukowanie pod MorphOS 3.11

@AS, post #1

No nazwę profilu podajesz. :)
[#3] Re: Drukowanie pod MorphOS 3.11

@michal_zukowski, post #2

To znaczy? Może szczegółowiej? Jakąś własną nazwę?
Kiedyś podawałeś link do strony ze sterownikami, nie mogę jej znaleźć. Możesz podać jeszcze raz?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2018 21:02:26 przez AS
[#4] Re: Drukowanie pod MorphOS 3.11

@AS, post #3

Tak, to profil - nazwa moze byc dowolna, 1 drukarka moze miec wiele profili np. oddzielne do druku w kolorze, oddzielne do druku cz-b. Można tez potem zmienic nazwe jak nie pasuje.

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2018 21:11:09 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem