kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Morphos skin
Witajcie!
Szukam skórki jak na rzeczonym obrazku. Ktoś? Coś? :)

[#2] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #1

Zrobienie takiej "płaskiej" skórki nie jest niewykonalne, ale dość uciążliwe ze względu na to, że zmieniana jest nie tylko skórka, ale również ustawienia MUI systemu/Ambienta/aplikacji. Prawdopodobnie z tego powodu nie została dołączona do nowego MorphOSa.

Z ciekawości - spróbowałem stworzyć w domu podobny, "płaski" widok i nie jest to takie hop-siup, niestety. Ale może za jakiś czas zaprezentuję wynik.
[#3] Re: Morphos skin

@recedent, post #2

Dzięki za info. Zatem i ja się pobawię :)
[wyróżniony] [#4] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #3

Mozna sprobowac zapytac na francuskich forach albo piszac do goscia z .fr o ksywce Highlander. Jest on tworca tego "skina".
[#5] Re: Morphos skin

@stefkos, post #4

Dzięki za podpowiedź :)

Wiecie gdzie w ustawieniach mogę zmienić tło okna? Szukałem w MUI, Systemie, MUI Ambienta... Są tam opcje dotyczące okien ale po zmianie nic się nie dzieje. Z góry dzięki za odpowiedż. Pozdro!
[#6] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #5

Ale jakie okno? Jakiegoś programu czy okno Ambienta?
[#7] Re: Morphos skin

@deez, post #6

Zwykłe okno systemowe....
[wyróżniony] [#8] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #7

Wchodzisz w ustawienia Ambienta, tam pierwsza z góry zakładka "Backgrounds" i na samym dole masz "Windows" - tam zmieniasz. szeroki uśmiech
[#9] Re: Morphos skin

@deez, post #8

Dzięki wielkie szeroki uśmiech
[#10] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #9

I jak tam, czy komuś udało się uzyskać taki efekt lub gotową skórkę?
[#11] Re: Morphos skin

@Jacques, post #10

Tak https://www.morphos-storage.net/?page=System%2FAmbient%2FSkins&file=Flatpapillon_skin_1.3.lha

Osobiście nie polecam gdyż za bardo ingeruje w system w mossys:.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 12:48:01 przez jarokuczi
[#12] Re: Morphos skin

@jarokuczi, post #11

Acha, dzięki OK
[#13] Re: Morphos skin

@cytrynek, post #1

.......

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 17:29:04 przez Drako^BB
[#14] Re: Morphos skin

@Drako^BB, post #13

Pan Drako żyje? No tak, złego diabli nie biorą
[#15] Re: Morphos skin

@BULI, post #14

Gie Piątki nikomu nie oddał to jeszcze żyje jako tako
[#16] Re: Morphos skin

@BULI, post #14

Jest epidemia to i wróciłem ;)
[#17] Re: Morphos skin

@jarokuczi, post #11

Wygląda i działa fajnie myślę że była szykowana żeby być w release . Bo na jednej z imprez chłopaki z teamu mieli ją pokazywana razem z nadchodzącym mosem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem