kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Lokalizacja kalendarza
Mam całego MorphOS-a po angielsku, bo tak chcę, ale sam kalendarz chciałbym sobie spolonizować, by na górnej belce mieć dni tygodnia i miesiące po polsku. Czy da się tak?
[#2] Re: Lokalizacja kalendarza

@R-Tea, post #1

Tak, skasuj wszystkie lokale polskie, i zostaw tylko te do kalendarza. Ustaw język na polski i angielski jako fallback.
[#3] Re: Lokalizacja kalendarza

@michal_zukowski, post #2

A stworzenie katalogu english w LOCALE i dograniu polskich locali do kalendarza nie byłoby rozwiązaniem ?
[#4] Re: Lokalizacja kalendarza

@michal_zukowski, post #2

@rzookol
Czy chodzi o ten plik?

Pytam, bo wczytałem go do CED-a, i nie widzę w nim nazw miesięcy i dni, a jedynie kilka napisów z okna prefsów Time.
[#5] Re: Lokalizacja kalendarza

@R-Tea, post #4

Nie wiem, czy nazwy miesiecy nie siedza w language. Wybierz kraj Polska ale preferowane jezyki tylko English albo angielski jako pierwszy.

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 23:46:15 przez michal_zukowski
[#6] Re: Lokalizacja kalendarza

@michal_zukowski, post #5

No, tak właśnie mam. Kraj: Polska, a w wybranych językach: English i Polski. W takiej właśnie kolejności.
[#7] Re: Lokalizacja kalendarza

@michal_zukowski, post #5

Nie wiem, czy nazwy miesiecy nie siedza w language.
Siedzą. Tak samo jak nazwy dni tygodnia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem