kategoria: MorphOS 3.x
[#1] Szybka naprawa HD0:
Niedawno rozjechało mi się HD0: tak, że MorphOS nie chciał mi się w ogóle uruchomić. Zatrzymywał się na splash screenie z motylkiem.
Dziś siadłem do tego problemu i z zegarkiem w ręku zajęło mi to 3 minuty. MorphOS znów działa.
Tutaj wielkie podziękowania dla Marka Szyprowskiego za jego SFS Doctora. szeroki uśmiech OK
[#2] Re: Szybka naprawa HD0:

@R-Tea, post #1

A do bootmenu mogłeś wtedy wejść i odpalić Morphos bez s-s ?
[#3] Re: Szybka naprawa HD0:

@Norbert, post #2

Jakoś nigdy nie mogłem spamiętać tych skrótów klawiszowych, a nie chciało mi się szukać, więc po prostu wsadziłem płytę z MorphOS 3.10 podczas startu macMini, i system odpalił się z CD.

Tak btw, to winowajcami okazały się tylko dwa pliki, i obydwa pochodziły z cache przeglądarek. Pierwszy był plikiem od OWB, a drugi z cache IBrowse.... tak, tak, od czasu do czasu używam jeszcze IBrowse

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2018 00:04:24 przez R-Tea
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem